Back

Price

Channel

Merchant Type

Location

Photo

School

Psychology

Sınavlara Hazırlıkta Yanındayız

Sınav Hazırlık

Psychology

Filter
Showing 1-1 of 1 Result
AP PSYCHOLOGY            
$500     FortyFiveMinutes   
Showing 1-1 elements of 1 Result
  

  • “Sınav Hazırlık Özel Ders” hizmeti, bireysel ya da kurumsal eğitim hizmeti sağlayıcısı tarafından, bir öğrenci için birebir tasarlanmış, zaman planlaması tamamen öğretmen ile öğrenci arasında yapılan öğretim hizmetlerini içerir.
  • Satın alınan özel ders hizmetini iptal politikaları kapsamında iptal edebilirsiniz.
  • Özel ders hizmetini satın alındıktan sonra, öğretmen tarafından en geç 24 saat içinde ilk dersin planlanmasını ve tarafınıza SMS ve e-mail yolu ile bilgi iletilmesini bekleyiniz. Öğretmen tarafından planlanan ilk ders saatinin uygun olmaması durumunda, sistem üzerinden ders saati değişikliği talep edebilirsiniz.
  • Bu özel ders hizmeti, paket satın aldığınız öğretmen ya da kurum tarafından belirlenecek olan öğretmen tarafından verilecektir. Özel ders hizmetini bir kurumdan alıyorsanız, öğretmen seçimi konusunda her zaman kurum yetkilisi ile iletişime geçerek değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.
  • Özel ders fiyatlarını bu hizmeti sağlayan kişi ya da kurum belirlemiştir.
  • Özel dersin veriliş yöntemine göre (Online ya da Yüz yüze) ve satın alacağınız ders sayısına göre (1’lik,5’lik, 10’luk, 20’lik) fiyatlar değişiklik gösterebilir. Lütfen satın alma işlemine ders adedini ve yöntemini doğru seçerek ilerleyiniz.