NASIL ÇALIŞIR

.Teknolojinin gelişmesiyle beraber doğru eğitimin nasıl alınacağı, spor, yabancı dil, hatta ve hatta çocuğunun mental sağlığı ile ilgili ailelerin yaptığı araştırmalar da arttı. Veliler çocukları için en iyi desteği almak istiyor. Dolayısıyla çocuğunun faydasına olacak bir şeyleri araştırırken ince eleyip sık dokuyorlar.

 • DersimiX
  DersimiX'te Öğretmen Nasıl Çalışır

  1. Kayıt Ol

  Hizmet veren kullanıcıların Dersimix sayesinde bu aileler ile tanışması artık çok kolay. Hemen bir ücretsiz profil açın, bilgilerinizi girin, hizmet verdiğiniz alanları yazın ve görsellerle destekleyin.

 • DersimiX'te Öğretmen Nasıl Çalışır

  2.Hizmet Satmaya Başla

  Hizmet alacak kişilerin tüm kriterlerine cevap veren bir profil oluşturursanız, bireysel iş modeli kurmanızda ve gelişmesinde size büyük katkı sağlayacaktır.Hizmet almak isteyen kişi, profilinizi inceleyip sizi seçtiği takdirde hizmeti sepete atıp, satın alma işlemini gerçekleştirecek.

 • DersimiX'te Öğretmen Nasıl Çalışır

  3. Satın Alma İşlemi

  Hizmet alan kişi satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, sistemimiz üzerinden ne yapmanız gerektiğine dair bilgilendirici bir e-mail ve SMS alacaksınız. Bu bilgilendirici e-maili aldıktan sonraki adımları mailde belirtilen şekilde takip edip, sistemdeki takvim üzerinden randevu oluşturabilirsiniz.

 • DersimiX'te Öğretmen Nasıl Çalışır

  4. Satın Alma İşlemi Sonrası

  Randevunuzu oluşturduktan sonra, ister yüz yüze ister online, ister sistemdeki video konferans üzerinden hizmetinizi verebilirsiniz. Alınan hizmet sonrası hizmeti alan ve veren taraf birbirini karşılıklı olarak değerlendirebilir. Hizmet için alınan ücret güvenli bir şekilde tarafınıza iletilir.

DERSİMİX'TE HİZMET VERMEK

DersimiX ailesi olarak Kaliteli Hizmet için çalışıyoruz

Hemen Bize Katıl