Sıkça Sorulan Sorular

SEVGİLİ ÖĞRENCİLER

Merak ettiğiniz soruların cevaplarını
burada bulamazsan lütfen bizimle irtibata geçiniz

DersimiX öğrenci ile öğretmeni buluşturan Türkiye’nin ilk ‘özel ders’ pazar yeri uygulamasıdır. DersimiX sadece öğretmen listeleme sitesi değil, aynı zamanda öğrenciye danışmanlık yaparak özel derslerini planlayan ve akademik danışmanlık sağlayan organik bir yapıdır. Öğrenci-Öğretmen-Veli-Eğitim dörtgeninde, özel ders süreçleri devam ederken, öğrencinin gelişimi de birlikte izlenir.
DersimiX üzerinden belirlediğiniz seviye, sınıf ve branşa göre, isterseniz online isterseniz yüz yüze seçeneğini takip ederek, yapay zeka teknolojisi ile size uygun öğretmenler listelersiniz. Bu liste üzerinden öğretmen profillerini inceleme imkanı bulur ve aradığınız öğretmen ile sistem üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
DersimiX diğer öğretmen listeleme platformlarından farklı olarak hem öğretmeni hem de öğrenciyi güvence altına almak adına ödemeleri sistem üzerinden alır. Bu yöntem ile dersin gerçekleşmesi sonrası öğretmene ödemesi düzenli olarak yapılır. Dersin olmaması durumunda ise öğrenci ödemesini güvenli bir şekilde geri alır yada ders kredisi olarak bakiyesinde tutar. Amacımız, güvenli bir ödeme sistemi ile süreci aktif ve başarılı bir şekilde yönetmektir.
Eğitim danışmanı, özel ders veren öğretmen ile özel ders talep eden aile ve öğrenci arasındaki kilit köprüdür. Öğrencinin isteklerine ve akademik olarak ulaşmak istediği hedefe yönelik çalışmalar yapıp, başarıya ulaşmanızı sağlayacak bu süreçte yardımcınız olacaktır. Özel ders sürecinde sizinle sürekli iletişim halinde olan eğitim danışmanınız, dersin verimliliğini ve takibini sizin adınıza yapıyor olacaktır.
DersimiX’in öğretmen talep et sayfası üzerinden acil ihtiyaç talebi oluşturduğunuzda tarafınıza 1 saat içinde dönüş yapılıp, size yardımcı olunacaktır. Ek olarak müşteri hizmetlerimizi arayıp eğitim danışmanlarımız ile direk iletişime geçebilir, acil ihtiyacınızı belirtebilir ve ders planınızı oluşturabilirsiniz.
DersimiX, yapay zeka algoritması ile özel filtreleme sistemi üzerinden tamamen kişiye özel öğretmen bulur. Karşınıza çıkan öğretmen listesinden seçtiğiniz öğretmen ile alakalı talep oluşturduğunuzda, size atanan eğitim danışmanı sizinle iletişime geçer ve size öğretmeniniz ile iletişimde aracı olarak süreci yönetir. Size daha uygun olduğunu düşündüğü başka öğretmenler de varsa, sizlerle onu da paylaşır ve ücretsiz deneme dersi alarak sağlıklı karar vermenize yardımcı olur.
Dersiniz planladıktan sonra DersimiX’in online iletişim kanalları üzerinden iletişim kurabilirsiniz. İletişim süreçlerini online olarak yöneterek tüm iletişim geçmişini aktif tutabilir, geriye dönük paylaşım ve taleplerinizi inceleyebilirsiniz.
DersimiX’in temel hizmet anlayışı öğrencilere eğitim danışmanlık hizmeti vererek özel ders süreçlerini yönetmek üzerinedir. Bu sebeple çalışmalar başlarken önce eğitim danışmanlarımız öğrencilerin ihtiyaçlarını anlar ve ona en uygun öğretmeni bularak çalışmaları başlatır. Bu, size özel ders öğretmeni bulmanın yanı sıra, danışmanlık alarak da ders verimliliğini takip etmenizi sağlar.
DersimiX’te ders iptalini 24 saat öncesine kadar gerçekleştirdiğiniz takdirde, ders bakiyeniz olarak profiliniz de dilediğiniz zaman başka dersler için kullanabilirsiniz.
Dersin 24 saat içine girmeden iptal etme durumunda herhangi bir kesinti yaşanmayacaktır. Aksi durumda öğretmenin belirlediği oran ölçüsünde ders kesintisi yapılır.
DersimiX diğer öğretmen listeleme platformlarından farklı olarak hem öğretmeni hem de öğrenciyi güvence altına almak adına ödemeleri sistem üzerinden alır. Bu yöntem ile dersin gerçekleşmesi sonrası öğretmene ödemesi düzenli olarak yapılır. Dersin olmaması durumunda ise öğrenci ödemesini güvenli bir şekilde geri alır yada ders kredisi olarak bakiyesinde tutar. Amacımız, güvenli bir ödeme sistemi ile süreci aktif ve başarılı bir şekilde yönetmektir.
Öğretmen ile ücretsiz deneme dersi hakkı her öğrenci için bir defaya mahsus olmak üzere geçerlidir. Ders esnasında öğrenci dilediği soruları öğretmene yöneltebilir. Eğitim danışmanlarımız ise ücretsiz olarak hem öğrencilere hem ailelere danışmanlık hizmeti sunar.
DersimiX sistemi üzerinde takvimde oluşturduğunuz dersi 24 saat öncesine kadar değiştirebilir, iptal edebilir veya erteleyebilirsiniz.
DersimiX üzerinden online olarak takvimi oluşturulan ve sepete atılan dersin ödemesi online olarak alınır ve dersin tamamlanması sonrası hesabınıza gider olarak yansır.
DersimiX sisteminde, öğrenciden herhangi ek bir hizmet bedeli alınmamaktadır.
Ders takviminizde almış olduğunuz hizmeti tamamlandıktan sonra DersimiX hesabınızdan dersi tamamladığınız öğretmenimizin değerlendirmesini yapabilir ve yorum ekleyebilirsiniz.
DersimiX nasıl çalışır
İhtiyacını Belirle
Zaman Kazan