DersimiX, Özel Ders bulmanın en kolay yolu

Hangi konuda desteğe ihtiyaç duyarsanız duyun sizin için mükemmel olan öğretmenleri bulmanıza, profesyonel olarak ders planlaması yapmanıza ve Dersimix ekibi olarak bu akademik yolculuğunuzda yanınızda olacağız. Siz öğrenmek için istekli olun yeter, gerisini biz hallederiz.

Genel olarak öğrenciler için şu basamaklarla çalışır:

 • 1.ARAMA YAPIN
  Sizin isteklerinizi anlamamız için arama sayfasında birkaç filtreleme yapmanız yeterli, size en uygun öğretmenlerimizi yapay zeka teknolojisi ile desteklenmiş sistemimiz listeleyecektir.
 • 2.İNCELEYİN
  Öğretmenlerimizin özgeçmiş bilgilerini, verdiği dersleri, hakkında yorumları inceleyin ve ihtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz öğretmeni seçin.
 • 3.KAYIT OLUN
  filtreleme sonrası sistem içinde kendi öğrenci profilinizi oluşturun size en uygun öğretmeni eğitim danışmanlarımız aracılığı ile bulmanıza yardımcı olalım.
 • 4.DANIŞMANLIK ALARAK İLERLEYİN
  Sizler için özel atadığımız ‘Eğitim Danışmanımız, yapacağınız görüşme sonrası istek ve ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz edecektir. Bu analiz sonucunda kişiye özel eğitmen ve eğitim planınız oluşturularak ders takviminiz belirlenir.
 • 5.KARAR VER VE BAŞLA
  Geriye sadece ders gününü ve saatini seçip ödeme yapmak kalıyor.

Derslerinizi dilerseniz sistemimiz üzerinden tamamen online olarak yapabilirsiniz.

about01
about02
shape 1
Siz de iyi bir gelecek istiyorsanız

Eğitiminizi DersimiX ile destekleyin.

Hemen Kayıt Olun
shape 1
KULLANICILARIMIZ DERSİMİX HAKKINDA

Ne Dediler?

Sitenin kolay kullanımı sayesinde ilkokula giden oğlum kolayca adapte oldu takıldığımız yerde Anında Destek ekibinden arkadaşlar anında arayarak yardımcı oluyorlar. Destek Talebi hızlı ve çözüm odaklı

Fatih O.
/ Öğrenci

Eğitim danışmanım sayesinde bana en uygun öğretmenlerden ders alıyorum. Düzenli derslere başlamadan önce bana en uygun öğretmenler ile deneme dersi yaparak en uygun öğretmen ile çalışma fırsatı buluyorum.

Neslihan E.
/ Öğrenci

Online matematik dersi yüzyüze dersten daha keyifli hale geldi Selen Hocamın yardımı ile sayısal notlarımı yükselttim. Ders sonunda verdiği materyaller ile bilgimi taze tutuyor.

Zeynep B.
/ Öğrenci

Dersimixteki öğretmenler sayesinde ortalamamı yüksek tutarak dilediğim üniversiteye girmem daha kolay olacak. İnternetten ders almak benim için en iyi seçenekti çünkü hem ucuz hem hızlı, hemde güvenilir .

Eslem Ş.
/ Öğrenci

Eğitim danışmanım Eda Hanım ders almaya başladığımız günden beri desteğini esirgemedi. Sistemde hiçbir problem yaşamıyoruz ders sonunda arayarak geri bildirim yapıyor böylece veli olarak herşeyden haberim oluyor. Selen Hocam sayesinde kısa sürede derse olan ilgim ve özgüvenim arttı

Emirhan E.
/ Öğrenci

Sinem Hoca: Dersimix aracılığı ile iletişim kuran öğrencilerim ile düzenli olarak devam edecek bir çalışma programı başlatmış bulunuyoruz. Böylece öğrencilerim öğretmenle adaptasyon sorunu yaşamıyor. Samimi bir öğretmen öğrenci ilişkisi kurabiliyoruz

Sinem Ç.
/ Öğretmen

Dersimix ekibi A’dan Z’ye tüm kadrosu ile çok ilgili ve samimiler

Bahattin A.
/ Öğrenci

Dersimixteki öğretmenlerim çok samimiler. Dersleri ne çok zor, ne de çok kolay yaparak ilgimi taze tutuyorlar. Hocalarım ihtiyacım olan materyalleri sağlayarak sınav öncesinde çok yardımcı oluyorlar.

Ediz H.
/ Öğrenci

Her geçen gün bir basamak daha büyüyen bu firma ile birlikte çalışmak, bizim en büyük kazançlarımızdan biri. Bütün öğretmenleri referanslı ve çalıştıkları kurumların yanı sıra sistem üzerinden de derslere devam ediyorlar. Güvenebileceğiniz bir online eğitim platformu

Mehmet K.
/ Öğrenci

Selen Hoca: Duyar Duymaz sitenize üye oldum. Her özel ders öğrencimden yeni birşeyler kattım kendime ve başarılarıyla mutlu oldum. Bunca yıl neredeydiniz diyorum

Selen K.
/ Öğretmen

Birlikte çalışmaya başladığımız günden beri desteklerinizi esirgemediğiniz ve tam vaktinde sorunlarımıza ve yardımımıza yetiştiğiniz için teşekküler, iyiki varsınız.

Rabia T.
/ Öğrenci

Mehmet Hoca: Öğrenci danışmanlarının birbirine en uygun öğretmen ve öğrenciyi eşleştirerek verimli ders ortamı oluşturması biz öğretmenler için çok iyi düşünülmüş bir sistem. Online derslerin takibi de organizasyonunu da Eğitim danışmanları yapıyor Tüm enerjimi derse harcıyorum böylelikle

Mehmet H.
/ Öğretmen

Mükkemmel bir müşteri hizmetleri var anında cevap alabiliyoruz ve sıkıntı yaşanan tüm konularda Ahsen Hanım hemen detaylı bilgilendirmeler yapıyor.

Tarık Ç.
/ Öğrenci

Selen Hocam çok başarılı ve iletişimi güçlü bir hoca. Konusuna hakim ve planlı bir çalışma yapıyor. Sınav öncesi takvimi dolu olsa bile bir şekilde vakit ayırıp ders yapıyor.

Elif H.
/ Öğrenci

Ekip olarak herşeyin takibini çok iyi yapıyorlar. Aklıma takılan en ufak şey olursa canlı desteğe yazıyorum anında dönüş alıyorum. Öğretmenler noktasında da hiçbir sorun yaşamadık. Hepsi çok ilgili ve başarılı

Demir P.
/ Öğrenci

Recep Hoca: Dersimix.com sitesi bana bir çok öğrenci kazandırdı. Şuan çok iyi anlaştığım adeta arkadaş olduğum öğrencilerim oldu. Çok güzel bir duygu. Hem maddi hem de manevi bir çok kazancım oldu. Teşekkürler

Recep E.
/ Öğretmen

Zeynep Hoca: Dersimix sayesinde onlarca öğrencim oldu. Bu site, ne istediğini bilen Eğitim danışmanları sayesinde öğrencilerle kaliteli öğretmenleri bir araya getiren muhteşem bir platform.

Zeynep Ş.
/ Öğretmen