Neden DersimiX’e Katılmalısın?

DersimiX ile daha çok öğrenciye ulaş,
daha çok kazan...

Sadece 5 Dakikanı Ayır,
Ücretsiz Kurum Hesabını Aç.

Her gün binlerce öğrenci ve aile online olarak öğretmen arıyorlar. Bunun için dijital ortamda olmanız çok önemli hale geldi. Ücretsiz kurum profilinizi oluşturun. Kendinize ait kurum tanıtımınızı, çalışma alanlarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve daha fazlasını paylaşın. Öğrencilerin ve ailelerin aradığı tüm kriterlere cevap verebilen bir kurum profili oluşturmanız, kurumsal iş ağınızı geliştirmenizde size büyük katkı sağlayacaktır.

Yapmanız gereken, kurum profilinizi oluşturmak, kurumunuzdaki öğretmenlerinizin sistemde profil açmalarını ve sizi kurum olarak tanımlamalarını sağlamak ve sizinle iletişime geçen eğitim danışmanlarımızla birlikte özel ders hizmetlerinize başlamak olacaktır.

Medya Çözümleri

DersimiX platformu üzerinden öğrenci ve veliler, öğretmen ve kurumları daha yakından tanımak isterler.

Bu sebeple öğretmenlerin ve kurumların profesyonel fotoğraf ve video çekimlerinin olması önemlidir.

DersimiX olarak, kendi medya ekibimiz bünyesinde, öğretmenlerinizi ve kurumunuzu tanıtıcı profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmetleri sunuyor ve DersimiX profil sayfanızda görüntülenmesini sağlıyoruz.

Öğrenci Çözümleri

DersimiX iki yönlü bir kazan-kazan modeli sunar. Öğretmeninize gelen öğrenci taleplerini birlikte değerlendirip süreci yönetirken, size direk gelen özel ders taleplerini de dersimiX üzerinden yönetebilirsiniz.

Öğretmen Çözümleri

DersimiX platformu üzerinde yüzlerce öğretmene ulaşabilirsiniz. Kurum olarak özel ders hizmetlerinde ihtiyacınız olan öğretmenler olursa, sitemiz üzerinden onlarla işbirliği yapmak için talepte bulunabilir, ekibinizi genişletebilirsiniz.

Sizleri bilgilendirebilmemiz için formu doldurun.