Sıkça Sorulan Sorular

Çözüm Ortaklarımız için

Merak edilen soruların cevaplarını burada

Öncelikle Dersimix anasayfamızda bulunan ‘KURUMSAL’ sayfamızdan ücretsiz üye olup kurum bilgilerinizi girebilir, yetkili kişiyi belirleyebilir ve kurumunuz hakkında kısa bilgiler ekleyerek profilinizi tamamalayabilirsiniz.
Dersimix tarafından onaylanan öğretmen profilleri sisteminizdeki öğretmenlerim bölümünden görüntüleyip talep gönderebilirsiniz. Öğretmen tarafından onaylanan profiller kurumsal sayfanızdan öğretmenlerim olarak görüntülenecektir.
Öğretmen bilgilerinizi eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Etkili bir profil oluşturmak için Dersimix medya ekibimizden destek alabilirsiniz ( Profesyonel video ve fotoğraf çekimi)
Kurumunuzda birlikte çalışmak istediğiniz öğretmenlere öğretmenim ol talebi gönderebilirsiniz. Dersimix tarafından süreç yönetilerek sizlere dönüş sağlanacaktır.
Öğretmenler profilinden paylaşmış olduğumuz kurum ara paneline çalışmak istedikleri kurum bilgilerini girerek sizlere başvuruda bulunabilir. Gelen başvurular Dersimix ekibi tarafından değerlendirilerek sizlere bilgi verilir.
Kuruma bağlı öğretmenler dersi yaptıktan bir gün sonra kurum hesabına ödeme aktarılacaktır
Kurum olarak öğretmenleriniz ile yaptığınız anlaşmaya bağlı olarak fiyat politikanızı özgürce belirleyebilirsiniz.
Öğretmenlerin dersimix üzerinden yaptığı dersler onaylandıktan sonra ödeme süreciniz başlamış olur.
Dersimix eğitim danışmanları öğrenci ve öğretmen arasında iletişim koordinasyonu sağlayarak ders planlamasını yapmış olur. Öğrencilerin istek ve taleplerini sizlere ileterek öğrenci ile dersinizi yaparken destek verir kriz ve problemleri çözmenizde yardımcı olur.
Kurumunuzdaki öğretmenlerin ders sonrasındaki öğrenciler tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda yıldız puanlarınız belirlenmiş olur.
Dersimix medya kurumunuz ve kurumunuza bağlı öğretmenler için profesyonel medya desteği sağlayarak öğrenci ve veliler tarafından fark edilmenizi sağlar. Kurum sayfanızda yer alan servisler bölümünden talep oluşturabilirsiniz.
DersimiX diğer platformlardan farklı olarak hem hizmet yeri hem de pazar yeridir. Verilen her özel ders ödemesi içerisinde vergi, danışmanlık hizmeti, sistem kullanım ücreti ve banka komisyonu gibi finansal kesintiler vardır. Bu nedenle listelenen ücret ile alınan ücret farklıdır. Bu rakamları sizler sistem üzerinde ders oluştururken görüyor ve ona göre size uygun rakamları listeliyor olacaksınız.
Öğrencilerin ve ailelerin aradığı tüm kriterlere cevap verebilen bir kurum profili oluşturmanız, kurumsal iş ağınızı geliştirmenizde Dersimix size büyük katkı sağlayacaktır.
Öğrencinin seçimine göre online ya da yüze yüze olarak kurumunuzda planlayabilirsiniz.
DersimiX üzerinde hizmet sağlayıcı olarak iki tarafında haklarını koruma adına sistemi kullanım sözleşmesi gerçekleşir. Bu noktada VKN numarasına ihtiyaç vardır. Iban no ise yapılacak ödemeler için gereklidir.